STRONA GŁÓWNA                         SIATKÓWKA                         PIŁKA RĘCZNA                         AKROBATYKA                         SUKCESY

PMOS Chrzanów
Kontakt
O nas
Trenerzy
Baza
Sukcesy
Historia
Sekcje
Siatkówka dziewcząt
Piłka ręczna dziewcząt
Piłka ręczna chłopców
Akrobatyka
SZS
Kalendarz zawodów
Licealiada
BIP
BIP
Legnica Cup 2010

W dniach 28 -30 maja 2010 podopieczni Michała Gacka uczestniczyli w bardzo mocno obsadzonym, III Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików „Legnica Handball Cup”. W pierwszej fazie turnieju rozgrywki prowadzono w dwóch grupach.
W pierwszym meczu nasi chłopcy ulegli MKS „Żagiew” Dzierżoniów, w kolejnym pokonali finalistę Mistrzostw Polski „Chrobrego Głogów” , w następnym 16:5 wygrali z ŚKPR Świdnica. W kolejnej fazie turnieju nasza drużyna wygrała ze „Zrywem” Chorzów 18:13, w tym meczu wyróżnił się Łukasz Głowicki który punktował w nie wiarygodnych sytuacjach. Pomimo porażki z TJ „Sokol” Nowe Veseli nasi chłopcy awansowali do półfinałów gdzie spotkali się z Mistrzem Polski „Zagłebiem” Lubin. Po dramatycznym meczu wygrali 15:14. W tym meczu cała drużyna zagrała na bardzo wysokim poziomie zachowując niemal sto procent skuteczności. Decydującą bramkę zdobył Bartosz Skiba, zaś Mateusz Buzdygan obronił 4 rzuty karne.
W finale nasi reprezentanci spotkali się kolejny raz z Głogowem , mecz wygrali 18:13.
Na wyróżnienie w tym spotkaniu zasługują Kuba Książek, Kamil Dziubiński, Kuba Lignar oraz Jasiu Orłowski.
Oprócz okazałego pucharu, medali i nagród rzeczowych drużyna została odznaczona pucharem FAIR PLAY ufundowanym przez Prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej pana Sławomira Ptaka. UMKS-PMOS-SPR Libiąż podczas całego turnieju zgromadził najmniej upomnień i wykluczeń z gry.
Jak twierdzi trener drużyny Michał Gacek niemożliwe byłoby osiągnięcie tego sukcesu gdyby drużyna nie stanowiła takiego scementowanego kolektywu i gdyby nie wierzyła tak mocno w zwycięstwo.


Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie
ul.Wyszyńskiego 19
32-500 Chrzanów

tel/fax: 32 623 85 46
e-mail: moschrzanow@wp.pl