Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
PŁYWANIE - szkoły średnie
W dniu 28 marca 2007 na basenie miejskim w Chrzanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego Szkół Średnich w pływaniu. W rywalizacji drużynowej kolejność wyglądała następująco:

Dziewczęta:

1.ZSE-Ch w Trzebini
2.I LO Chrzanów
3.II LO Chrzanów
4.ZS Libiąż

Chłopcy:
1.II LO Chrzanów
2.I LO Chrzanów
3.ZS Libiąż
4.ZSM-E Trzebini
5.PCE Chrzanów

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

50 m stylem grzbietowym dziewczat:

1. Bochenek Beata - 45,76
2. Rejdych Joanna - 50,81
3. Palka Monika - 51,20
4. Szczurek Anna - 56,87

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1. Kostka Karolina - 43,48
2. Bochenek Beata - 45,37
3. Bochenek Aneta - 45,55
4. Pajak Anita - 51,59
5. Madej Kinga - 56,38
6. Lewandowska Agata - 47,34

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1. Dabrowska Weronika - 40,56
2. Łuszczek Sylwia - 41,17
3. Idzik Marzena - 41,33
4. Bochenek Aneta - 41,49
5. Rejdych Joanna - 43,87
6. Palka Iwona - 43,88
7. Wołek Agnieszka - 45,90
8. Dzierwa Alicja - 1,04,61


50 m stylem grzbietowym chłopców:

1. Mikrut Marek - 36,21
2. Wacławek Adrian - 43,93
3. Bednarczyk Krzysztof - 45,72
4. Krupa Łukasz - 46,94
5. Rejdych Piotr - 49,78
6. Daniel Bartosz - 50,66

50 m stylem klasycznym chłopców

1. Taborski Krzysztof - 37,50
2. Cackowski Dominik - 40,91
3. Mikrut Marek - 41,87
4. Smółka Krzysztof - 43,31
5. Luboń Wojciech - 49,46
6. Kuciel Marcin - 53,28
7. Tadeusz Dawid - 55,88
8. Kosowski Tomasz - 1,04,50

50 m stylem klasycznym chłopców

1. Jagiełło Wojciech - 29,31
2. Marczewka Maciej - 29,47
3. Zawada Łukasz - 29,80
4. Domin Bartosz - 31,31
5. Nowak Mateusz - 31,87
6. Mazgaj Marcin - 33,97
7. Wacławek Łukasz - 34,72
8. Wacławek Adrian - 35,31
9. Witek Dawid - 36,69
10.Klimowski Paweł - 40,53
11. Hudzik Krystian - 40,53
12. Rejdych Piotr - 49,91