STRONA GŁÓWNA                         SIATKÓWKA                         PIŁKA RĘCZNA                         AKROBATYKA                         SUKCESY

PMOS Chrzanów
Kontakt
O nas
Trenerzy
Baza
Sukcesy
Historia
Sekcje
Siatkówka dziewcząt
Piłka ręczna dziewcząt
Piłka ręczna chłopców
Akrobatyka
SZS
Kalendarz zawodów
Licealiada
BIP
BIP
Licealiada - Pływanie 2019/2020


W dniu 19.02.20208r. na krytej pływalni w Chrzanowie odbyły się XVIII Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu. Zawody jak co roku organizuje Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego szkół ponadpodstawowych naszego powiatu.

Wyniki tegorocznej rywalizacji przedstawiają się następująco:

Styl grzbietowy dziewcząt (50m)
1. Dominika Kiszka (I LO Chrzanów) - 32,72
2. Luiza Rajca (I LO Chrzanów) - 38,94
3. Joanna Lasoń (I LO Chrzanów) - 42,91
4. Emilia Fik (KSW Libiąż) - 44,11
5. Katarzyna Starzycka (II LO Chrzanów) - 51,12
6. Karolina Wszołek (II LO Chrzanów) - 1.01,85

Styl klasyczny dziewcząt (50m):
1. Oliwia Słobodziańska (KSW Libiąż) - 41:39
2. Julia Szumniak (I LO Chrzanów) - 44,43
3. Emilia Kowalska (II LO Chrzanów) - 47,50
4. Julia Duda (II LO Chrzanów) - 48,70
5. Dagmara Skoczylas (KSW Libiąż) - 51:012
6. Maja Kiepura (KSW Libiąż) - 1.01:04

Styl dowolny dziewcząt (50m):
1. Karolina Woźniak (I LO Chrzanów) - 31,08
2. Sara Owsianowska (II LO Chrzanów) - 33,02
3. Karolina Lichota (I LO Chrzanów) - 33,20
4. Dominika Doległo (II LO Chrzanów) - 35,14
5. Emilia Fik (KSW Libiąż) - 36,43
6. Karolina Szydłowska (LO Trzebinia) - 38,85
7. Roksana Lelito (LO Trzebinia) - 44,91
8. Kinga Klimek (KSW Libiąż) - 52:01

Styl motylkowy dziewcząt (50m):
1. Weronika Kulawik (I LO Chrzanów) - 37,95
2. Sara Owsianowska (II LO Chrzanów) - 39,80
3. Zuzanna Gawrońska (ZS-ECh) - 49,27


Styl grzbietowy chłopców (50m)
1. Filip Ziarnik (PCE Chrzanów) - 34.72
2. Antoni Trębacz (II LO Chrzanów) - 34,80
3. Aleksander Oczkowski (I LO Chrzanów)- 37:53
4. Ignacy Walenciak (I LO Chrzanów) - 37:94
5. Borys Kołodziejski (PCE Chrzanów) - 50:46

Styl klasyczny chłopców (50m):
1. Jan Marchewka (I LO chrzanów) - 37,98
2. Fabian Kaźmierczak (II LO Chrzanów) - 38:06
3. Filip Sikora (PCE Chrzanów) - 40,05
4. Ignacy Wiglusz (ZST-U Trzebinia) - 46,04
5. Dwid Woźniak (ZST-U Trzebinia) - 57:53
6. Karol Kuska (ZST-U Trzebinia) - 52:64

Styl dowolny chłopców (50m):
1. Kacper Szczurek (I LO Chrzanów) - 26:06
2. Damian Gąsior ( I LO Chrzanów) - 27,20
3. Adam Ślusakczyk (ZSE-Ch Trzebinia) - 30,99
4. Tomasz Wróbel (II LO Chrzanów) - 31,82
5. Kacper Staroń (LO Trzebinia) - 32,21
6. Hubert Marczuk (PCE Chrzanów) - 32,58
7. Krzysztof Skawiński (PCE Chrzanów) - 33:76
8. Mateusz Chyrc (LO Trzebinia) - 36,30
9. Jakub Lipniak (II LO Chrzanów) - 36,42
10. Dawid Jabłoński (ZSE-Ch Trzebinina) - 39,56
11. Dominik Chrząszcz (ZSE-Ch Trzebinia) - 37,80
12. Kordian Ojrzyński (ZS Libiąż) - 40,53

Styl motylkowy chłopców (50m):
1. Kacper Staroń (LO Trzebinia) - 37:55
2. Szymin Korbała ( I LO chrzanów) - 37:90
3. Mateusz Grzybek (I LO Chrzanów) - 39:40

Sztafety:

Sztafety Dziewcząt (4x50m):

1. I LO Chrzanów - 2.13,07
2. II LO Chrzanów - 2.29,71
3. ZSE-Ch Trzebinia - 2.44,86
4, KSW Libiąż - 3.10:74
5. ZS Libiąż - 3.32:78
6. LO Trzebinia - 3.51:50

Sztafety Chłopców (4x50m):

1. I LO Chrzanów - 2.02:62
2. PCE Chrzanów - 2.13:70
3. II LO Chrzanów - 2.14:09
4. ZSE-Ch Trzebinia - 2.25,09
5. ZS Libiąż - 2.41:54
6. LO Trzebinia - 2.44:10
7. ZSTU Trzebinia - 2.59:00



Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie
ul.Wyszyńskiego 19
32-500 Chrzanów

tel/fax: 32 623 85 46
e-mail: moschrzanow@wp.pl