BIP
BIP
Deklaracja dostępności BIP
Mistrzostwa Małopolski Młodziczek 2009

Wspaniale spisały się siatkarki plażowe UMKS-MOS Chrzanów , Basia Sroka i Iza Mencel na rozgrywanym w Starym Sączu finale wojewódzkim Mistrzostw Małopolski w Siatkówce Plażowej Młodziczek. Pokonując w finale turnieju krakowską parę Klocek - Budziaszek 21:16 chrzanowianki zostały tym samym Mistrzyniami Województwa Małopolskiego w sezonie 2009.
Podopieczne Iwony Urbańczyk i Krzysztofa Zubika osiągnęły swój życiowy sukces dzięki determinacji i woli walki , dzielnie znosząc trudy całodziennego turnieju rozgrywanego w 30 stopniowym upale .
Turniej był rozgrywany systemem „brazylijskim” w ćwierćfinale chrzanowianki zaliczyły potknięcie przegrywając jeden mecz właśnie z krakowiankami które później pokonały w finale, wyciągając wnioski z przegranej .
Dobrze spisała się także młodsza para Alina Michna –Justyna Wierzgacz które w starszym gronie zajęły 5 miejsce.
Dziewczęta wygrywając finał wojewódzki zakwalifikowały się do Finałowego Turnieju Mistrzostw Polski Młodziczek który odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2009 w Łodzi (trzymamy kciuki).