Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Kinder+Sport Rejony - 2013

DWÓJKI
W dniu 16.03.2013 odbył się regionalny turniej Kinder +Sport , I etap eliminacji Pucharu Polski w Mini-siatkówce. W chrzanowskich eliminacjach wzięło udział 20 zespołów z Oświęcimia, Kęt, Andrychowa, Świnnej Poręby, Libiąża i Chrzanowa. Turniej rozgrywano systemem grupowym a końcowa kolejność przedstawiała się następująco:
Dwa najlepsze zespoły z każdego turnieju awansowały bezpośrednio do finału wojewódzkiego natomiast zespoły z miejsc 3-6 awansowały do półfinałów mistrzostw Małopolski.
1. PMOS Chrzanów I (Zuzanna Kulig, Estera Sośniecka, Anna Piegza)
2. MKS Andrychów I
3. Oświęcim I
4. Kęczanin Kęty I
5. PMOS Chrzanów -SPS Libiąż (Wiktoria Frosik, Agnieszka Gut, Alicja Kostrzewa)
6. MKS Andrychów II
7. MKS Andrychów V
8. MKS Andrychów III
9. Zalew Świnna Poręba I
10. PMOS Chrzanów III (Julia Poznańska, Maja Wcisło)
11. MKS Andrychów IV
12. Oświęcim IV
13. Kęczanin Kęty III
14. Oświęcim II
15. Zalew Świnna Poręba I
16. PMOS Chrzanów IV (Małgorzata Lis, Dominika )
17. Kęczanin Kęty II
18. PMOS Chrzanów V (Agata Podstawa, Anastazja Dębska, Anna Fidyt)
19. Kęczanin Kęty IV
20. Oświęcim II


TRÓJKI
W dniu 7.04.2012 w Oświęcimiu odbył się rejonowy turniej mini-siatkówki w kategorii "3".
W turnieju udział wzięło 19 drużyn a wyniki przedstawiają się natępująco:
1. MKS Andrychów I
2. PMOS Chrzanów I(Dęsoł,Hapek,Starzycka)
3. Oświęcim II
4. PMOS SPS Libiąż (Jewak,Kura,Świątek,Dudek)
5. Kęty III
6. Oświęcim I
7. Kęty I
8. PMOS Chrzanów (Dubiel,Kucharska,Macuda)
9. Andrychów VII
10. Świnna Poręba
11. PMOS Chrzanów (Leszko,Sroka,Jońca,Palka)
12. Andrychów VIII
13. Andrychów II
14. Andrychów III
15. Andrychów IV
16. Kęty II
17-19.
- Andrychów V
- Andrychów VI
- Świnna Poręba


CZWÓRKI
W dniu 24.03.2013 w Andrychowie odbył się rejonowy turniej Kinder+Sport w kategorii "4".
W turnieju udział wzięło 15 zespołów jego wyniki przedstawiają się następująco:
1. MKS Andrychów I
2. PMOS Chrzanów III (Śreniawska, Głąb, Frosik, Świątek)
3. PMOS Chrzanów I (Hejmej, Sermak, Tataruch, Wróblewska, Rembiecha)
4. Kęczanin Kęty
5. MKS Andrychów II
6. Setbol Oświecim II
7. PMOS II (Luranc, Dęsoł, Starzycka, Dubiel, Macuda)
8. Keczanin Kęty II
9. Keczanin Kęty IV
10. PMOS IV (Syrokosz, Krajnik, Paterak,Tokarz)
11. PMOS Chrzanów V (Kura, Dudek, Jewak, Jaworska, Główczak)
12. MKS Andrychów III
13-15
- UKS Zalew Świnna Poręba
- Kęczanin Kęty III
- Kęczanin Kęty V