Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Pływanie 19.03.2013

W dniu 28.02.2014r. na krytej pływalni w Chrzanowie odbyły się XII Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. Zawody jak co roku organizuje Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego szkół ponadgimnazjalnych.

Wyniki tegorocznej rywalizacji przedstawiają się następująco:

Styl grzbietowy dziewcząt (50m)
1. Nikolina Góralczyk (I LO Chrzanów) - 34.64
2. Aleksandra Smółka (ZSE-CH Trzebinia) - 42.96
3. Adrianna Buła (I LO Chrzanów) - 44.12

Styl klasyczny dziewcząt (50m):
1. Magdalena Madeja (I LO Chrzanów) - 36.49
2. Nadia Chochlińska (I LO Chrzanów) - 45.44

Styl dowolny dziewcząt (50m):
1. Nikolina Góralczyk (I LO Chrzanów) - 29.84
2. Aleksandra Staniów (ZSE-Ch Trzebinia) - 37.19
3. Adrianna Buła (I LO Chrzanów) - 37.36
4. Kosińska Agnieszka (I LO Chrzanów) - 37.60
5. Sandra Magiera (ZSE-CH) - 45.42
6. Justyna Ojrzyńska (ZSE-CH) - 49,70
7. Katarzyna Gucik (I LO Chrzanów) - 54,41

Styl motylkowy dziewcząt (50m):
1. Aleksandra Smółka (ZSE-CH) - 39.94
2. Nadia Chochlińska (I LO Chrzanów) - 48.09


Styl grzbietowy chłopców (50m):
1. Wojciech Wojas (I LO Chrzanów) - 38.84
2. Kamil Dębski (PCE Chrzanów) - 41.26
3. Daniel Doległo (II LO Chrzanów) - 41.74
4. Łukasz Pająk (I LO Chrzanów) - 44.75
5. Michał Zieliński (II LO Chrzanów) - 48.54
6. Bartosz Dudek (PCE Chrzanów) - 55,68

Styl klasyczny chłopców (50m):
1. Piotr Niedbał (I LO Chrzanów) - 41.26
2. Dominik Kowalczyk (PCE Chrzanów) - 42.07
3. Artur Borkowski (II LO Chrzanów) - 42.61
4. Damian Mazur (ZSE-CH Trzebinia) - 44.95
5. Michał Dęsoł (ZS Libiąż) - 49.56
6. Marcin Wierzbic (PCE Chrzanów) - 53.50

Styl dowolny chłopców (50m):
1. Szymon Kobyłczyk (ZS Libiąż) - 28.48
2. Mariusz Buła (II LO Chrzanów) - 29.14
3. Łukasz Pancerz (II LO Chrzanów) - 29,57
4. Filip Folga (I LO Chrzanów) - 30,17
5. Damian Mazur (ZSE-CH Trzebinia) - 30.74
6. Miłosz Kumala (PCE Chrzanów) - 33.48

Styl motylkowy chłopców (50m):
1. Jakub Banasik (I LO Chrzanów) - 29,14
2. Szymon Kobyłczyk (ZS Libiąż) - 30.49
3. Mariusz Buła (II LO Chrzanów) - 33.16
4. Paweł Grabowski (I LO Chrzanów) - 38,53

Sztafety:

Sztafety Dziewcząt (4x50m):

1. I LO Chrzanów - 2.18.92
2. ZSE-CH Trzebinia - 2.52,24
3. II LO Chrzanów - 2.53.90
4. ZS Libiąż - 3.50,32
Sztafety Chłopców (4x50m):

1. I LO Chrzanów - 2.11.87
2. II LO Chrzanów - 2.23.21
3. ZST-U Trzebinia - 2.32.15
4. ZS Libiąż - 2.34.03
5. PCE Chrzanów - 2.38.48