BIP
BIP
Deklaracja dostępności BIP
Pierwszy krok sportowy - Mikołów 2013

W dniach 22-24 marca w Mikołowie nasi akrobaci startowali w Ogólnopolskich Zawodach "Pierwszy Krok Sportowy".
Zawody z Kalendarza Imprez Sportowych Polskiego Związku Akrobatyki Sportowej, cieszą się zawsze ogromną popularnością.
W skokach na ścieżce Michał Kosowski zajął 1 miejsce, tym samym udawadniając, że w kategorii do 12 lat nie ma sobie równych w Polsce.
W trampolinie synchronicznej 1 miejsce w kategorii do 12 lat zajęły Julia Kowalik i Wiktoria Szatan. W kategorii do 10 lat 3 miejsce zajęły Zuzanna Cebula i Wiktoria Włoczewska, w tej samej kategorii wśród chłopców 1 miejsce zdobyli Jakub Błazenek i Mateusz Drobiński.
W skokach na trampolinie indywidualnie jedyny medal zdobył Wiktor Starczyński w kategorii do 10 lat i zajął 3 lokatę. W kategorii Gmin zajęliśmy 3 miejsce.
W kategorii drużynowej skoków na trampolinie 2 miejsce.