BIP
BIP
Deklaracja dostępności BIP
Turniej o Puchar Burmistrza Libiąża

W dniu 11.05.2013r w hali sportowej Zespołu Szkół w Libiążu odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Burmistrza Libiąża rozgrywany w ramach obchodów Dni Libiąża - 2013.
Turniej organizowaliśmy we współpracy z Libiąskim Centrum Kultury . Zawody rozgrywano w kategorii juniorów młodszych, do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: -UMKS-PMOS SPR Libiąż
- UKS „Czwórka” Libiąż
- SKS „Kusy” Kraków
- MKS „Piast” Skawina
- MOSM Bytom
Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym” .Obowiązywał skrócony czas gry 2 x 15 min. Drużyny zobowiązane były w I połowie do stosowania obrony strefowej 3: 3, natomiast w II mogły bronić dowolnie . Szczególnie emocjonujące były spotkania pomiędzy UMKS PMOS Libiąż - UKS „Czwórka” Libiąż, SKS „Kusy” Kraków - MOSM Bytom oraz UKS „Czwórka” Libiąż - SKS „Kusy” Kraków, które do ostatnich minut były niezwykle wyrównane, a ich wyniki zadecydowały o końcowej klasyfikacji.

5. MKS „Piast” Skawina

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary.
- najskuteczniejszy zawodnik - Damian Motylewski ( MOSM Bytom )
- najwszechstronniejszy zawodnik - Adrian Lubowicki (SKS „Kusy” Kraków )
- najlepszy bramkarz Mateusz Subel (UMKS PMOS Libiąż )
Wyróżnieni zawodnicy otrzymali statuetki. Ponadto z każdej drużyny nagrodzono jednego zawodnika, który otrzymał pamiątkową koszulkę.