Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Siatkówka - Kadetki 2013/14

Tegoroczne rozgrywki o Mistrzostwo Małopolski Kadetek rozgrywane są systemem turniejowym.
W rozgrywkach uczestniczy 29 zespołów. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

I Turniej w Andrychowie - 20.10.2013

PMOS Chrzanów - Maraton Krzeszowice 2:1
PMOS Chrzanów - Kęczanin Kety 1:2
PMOS Chrzanów - Dalin Myślenice 0:2
PMOS Chrzanów - Setbol Oświęcim 2:1
PMOS Chrzanów - Bronowianka Kraków 2:1

II Turniej w Brzeszczach - 10.11.2013

PMOS Chrzanów - Salos Kraków 3:0
PMOS Chrzanów - Setbol Oświęcim 3:0

III Turniej w Kętach - 24.11.2013

PMOS Chrzanów - MKS Andrychów 3:0
PMOS Chrzanów - "Kęczanin" Kęty 2:3

IV Turniej w Chrzanowie - 8.12.2013

PMOS Chrzanów - Salos Staniątki 3:0
PMOS Chrzanów - Wisła Kraków 2:3

V Turniej w Kętach - 15.12.2013

PMOS Chrzanów - MKS Andrychów 3:2
PMOS Chrzanów - "Kęczanin" Kęty 3:1

VI Turniej - 12.01.2014 w Wieliczce:

PMOS Chrzanów - MKS Wieliczka 0:3
PMOS Chrzanów - PROGRES Kraków 0:3

VII Turniej - 26.01.2014 w Bobowej

PMOS Chrzanów - Ekstrim Gorlice 0:3
PMOS Chrzanów - Podkarpacie Bobowa 2:3

VIII Turniej - 2.02.2014 w Chrzanowie

PMOS Chrzanów - Ogniwo Piwniczna 0:2
PMOS Chrzanów - Jedynka Tarnów 2:0
PMOS Chrzanów - Iskry Grybów 0:2

IX Turniej - 23.02.2014 w Bobowej

PMOS Chrzanów - Salos Kraków 2:0
PMOS Chrzanów - Iskry Grybów 2:0
PMOS Chrzanów - Podkarpacie Bobowa 1:2

Tabela końcowa rozgrywek sezonu 2014/15

1 SANDECJA A Nowy Sącz
2 SPARTA Kraków
3 POGOŃ Proszowice
4 DALIN Myślenice
5 MKS MOS Wieliczka
6 POPRAD A Stary Sącz
7 SPARTA B Kraków
8 SETBOL Oświęcim
9 EKSTRIM Gorlice
10 TS WISŁA Kraków
11 MKS Andrychów
12 UKS ZALEW Świnna Poręba
13 UKS JEDYNKA Tarnów
14 PMOS Chrzanów
15 ISKRY Grybów
16 KĘCZANIN Kęty
17 MARATON Krzeszowice
18 SANDECJA B Nowy Sącz
19 POPRAD B Stary Sącz
20 KS BRONOWIANKA Kraków
21 KS RADWANDSPORT Kraków
22 TS PODHALAŃSKI Czarny Dunajec
23 JOCKER Oświęcim
24 ORZEŁ Witkowice
25 MOSiR Bukowno
26 SOKÓŁ Zator
27 UKS PLEŚNA
28 UKS LIWOCZ Szerzyny
29 ALPS Wadowice
30 PODKARPACIE Bobowa
31 KLUB ORLIKA WILKI Zawoja