Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy ¦wiat
Linki
XX Mikołajkowy Turniej Mini-siatkówki Dziewcz±t - 2014

W dniu 13 grudnia 2014 w Zespole Szkół Nr 2 w Chrzanowie odbył się tradycyjny XX Mikołajkowy Turniej Mini-Siatkówki Dziewcz±t. Turniej rozegrano w kategorii "czwórek", wystartowało 11 drużyn z Krakowa, Krzeszowic, D±browy Górniczej i Tychów. Turniej rozegrano systemem grupowym. W I etapie rozgrywano mecze w dwóch grupach "każdy z każdym". W II etapie rozgrywano mecze o poszczególne miejsca w turnieju: dwie najlepsze drużyny z grup rozgrywały mecze w finale "A" o miejsca 1-4. 3 i 4 miejsca z grup rywalizowały o miejsca 5-8 a 5 i 6 miejsca z grup rozgrywały mecze o miejsca 9-11.

Finał A o miejsca 1-4:
PMOS I Chrzanów - Krzeszowice I 2:0
PMOS I Chrzanów - Krzeszowice II 2:0
PMOS I Chrzanów - PMOS II Chrzanów 2:1
PMOS II Chrzanów - Krzeszowice I 2:1
PMOS II Chrzanów - Krzeszowice II 2:0
Krzeszowice I - Krzeszowice II 2:1

Finał B o miejsca 5-8:
D±browa Górnicza I - Tychy I 0:2
D±browa Górnicza I - Tychy II 2:1
D±browa Górnicza II - Tychy I 0:2
D±browa Górnicza II - Tychy II 0:2
D±browa Górnicza I - D±browa Górnicza II 0:2
Tychy I - Tychy II 2:1
0:2

Finał C o miejsca 9-11
Kraków I - Kraków II 2:0
Kraków I - PMOS Chrzanów III 2:0
Kraków II - PMOS Chrzanów III 2:0

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. PMOS I Chrzanów (Zuzanna Kulig, Estera So¶niecka, Ania Piegza, Agata Podstawa)
2. PMOS II Chrzanów (Dominika Lis, Wiktoria Mitka, Ela Łoboziak, Marta Michna)
3. SP Krzeszowice
4. SP Krzeszowice
5. MOSM Tychy I
6. MOSM Tychy II
7. UKS "D±browiak" D±browa Górnicza I
8. UKS "D±browiak" D±browa Górnicza II
9. TS Wisła Kraków I
10. TS Wisła Kraków II
11. PMOS III Chrzanów (Julia Krzemień, Natalia Siudy , Natalia Boroń, Matylda ¦witalska, Maja Wcisło)