Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Puchar Wiosny 2015

W dniu 14.03.2015 w halach sportowych Chrzanowa i Libiąża zorganizowaliśmy Turniej Mini-siatkówki o "Puchar Wiosny". W hali sportowej ZS Nr 2 w Chrzanowie rywalizowały zespoły "czwórek" i "trójek", natomiast w hali sportowej ZS w Libiążu rywalizowały zespoły "dwójkowe". Turniej rozgrywano systemem "grupowym a wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

CZWÓRKI:
PMOS Chrzanów - MOSM Tychy I 0:2
PMOS Chrzanów - SP Krzeszowice 2:1
PMOS Chrzanów - MOSM Tychy II 2:0
PMOS Chrzanów - SP Krzeszowice II 2:0
PMOS Chrzanów - MOSM Tychy III 2:0
PMOS Chrzanów - UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:0

Tabela końcowa rywalizacji:
1. SP Krzeszowice 10p
2. MOSM Tychy I 10p
3. PMOS Chrzanów 10p (Marta Michna, Anna Piegza, Agata Podstawa, Estera Sośniecka, Wiktoria Mitka, Elżbieta Łoboziak),
4. MOSM Tychy III 6p
5. SP Krzeszowice II 4p
6. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2p
7. MOSM Tychy II 0p

TRÓJKI:
Eliminacje:
PMOS Chrzanów I - MOSM Tychy II 0:2
PMOS Chrzanów I - MCKiS Jaworzno II 2:0
PMOS Chrzanów I - UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:1
PMOS Chrzanów II - MOSM Tychy I 0:2
PMOS Chrzanów II - MOSM Tychy III 0:2
PMOS Chrzanów II - MCKiS Jaworzno I 2:0
Finały:
PMOS Chrzanów I - MOSM Tychy I 2:1
PMOS Chrzanów I - MOSM Tychy II 2:1
PMOS Chrzanów I - MOSM Tychy III 2:1
PMOS Chrzanów II - MCKiS Jaworzno I 2:1
PMOS Chrzanów II - MCKiS Jaworzno II 2:1

Tabela końcowa rywalizacji:
1. PMOS Chrzanów I (Zuzanna Kuli, Maja Wcisło, Natalia Boroń)
2. MOSM Tychy II
3. MOSM Tychy I
4. MOSM Tychy III
5. PMOS Chrzanów (Natalia Siudy, Julia Krzemień, Matylda Świtalska, Wiktoria Urbańska)
6. MCKiS Jaworzno I
7. MCKiS Jaworzno I
8. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza

DWÓJKI:

1. MKS Andrychów 1
2. Krzeszowice 1
3. Krzeszowice 2
4. PMOS SPS Libiąż 3 (Maria Wątroba, Wiktoria Toporkiewicz)
5. SETBOL Oświęcim 1
6. MKS Andrychów 3
7. MKS Andrychów 2
8. PMOS SPS Libiąż 2 (Kornelia Smalcerz, Julia Biela)
9. Tenczynek 2
10. Krzeszowice 3