STRONA GŁÓWNA                         SIATKÓWKA                         PIŁKA RĘCZNA                         AKROBATYKA                         SUKCESY

PMOS Chrzanów
Kontakt
O nas
Trenerzy
Baza
Sukcesy
Historia
Sekcje
Siatkówka dziewcząt
Piłka ręczna chłopców
Akrobatyka
SZS
Kalendarz zawodów
Licealiada
BIP
BIP
Historia Sekcji Siatkówki II (2004 - 2014)

Sezon 2004/2005



Jak co roku sezon rozpoczęto obozem sportowym.
Stałą bazą przygotawania siatkarek do sezonu stał się Kołobrzeg. Gdzie młodzież zakwaterowana w Zespole Szkół Morskich przygotowuje sie do sezonu wylewając "siódme" poty na nadmorskiej plaży.

Do rozgrywek ligowych zgłoszone zostały następujące drużyny:
- Juniorki starsze - III liga,
podopieczne Krzysztofa Zubika występowały w składzie:
1. Zofia Buła
2. Barbara Dobrzańska
3. Joanna Klocek
4. Joanna Rokicka
5. Iwona Urbańczyk
6. Joanna Majka
7. Marcelina Knapik
8. Daria Maca
9. Patrycja Bińczycka
10. Izabela Janik

Z ważniejszych wydarzeń w życiu sekcji należy odnotować:

- IV miejsce w Pucharze Polski w Minisiatkówce rozgrywanym w Zabrzu zdobyła para Katarzyna Zubik - Magdalena Siembab , (trener Jolanta Zubik)
- Organizacja Turnieju o ”Puchar Niepodległości” w mini-siatkówce dziewcząt (zwycięstwo trójki MOS-u (Kamińska ,Cywicka,Zubik)
- organizaca Mikołajkowego Turnieju mini-siatkówki dziewcząt o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego -Janusza Sepioła (zwyciężyła para MOS-u Siembab - Zubik)
- Organizacja Powiatowej Ligi Mini-siatkówki dziewcząt
- brązowy medal w Mistrzostwach Małopolski w mini-siatkówce (trójki) zespół w składzie; (Stroińska, Kałużna, Zubik)
- Awans do Półfinału Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej pary: Daria Maca - Marcelina Knapik (trener Krzysztof Zubik)
- IV miejsce w rozgrywkach III ligi

Sezon 2005/2006



Jak co roku sezon rozpoczęto obozem sportowym.
Stałą bazą przygotawania siatkarek do sezonu stał się Kołobrzeg, więc i w tym roku trenowano na plażach Kołobrzegu.
Do rozgrywek ligowych zgłoszone zostały następujące drużyny:

- Juniorki starsze wystepujące w III lidze podopieczne Krzysztofa Zubika w składzie:
1. Zofia Buła
2. Joanna Klocek
3. Agnieszka Borowiecka
4. Anna Malczewska
5. Magdalena Pudełko
6. Monika Norys
7. Monika Gniewek
8. Barbara Dobrzańska

- Juniorki młodsze prowadzone przez Tomasza Brzózkę w składzie:
1. Marta Harańczyk
2. Joanna Banaś
3. Ewa Dobrzańska
4. Kinga Kozub
5. Paulina Pałuchowska
6. Weronika Maciejewska
7. Paulina Kamińska
8. Katarzyna Habczyk
9. Elżbieta Przebinda
10.Patrycja Bińczycka

- Młodziczki I zespół prowadzony przez Grażynę Malczewską w składzie:
1. Martyna Baca
2. Angelika Bąchorek
3. Anna Englert
4. Sylwia Kadłuczka
5. Małgorzata Kozikowska
6. Anna Nowak
7. Weronika Ślusarek
8. Magdalena Wardak
9. Natalia Ferdek
10.Patrycja Nalepa

- Młodziczki II zespół prowadzony przez Sebastiana Widlarza w składzie:
1. Natalia Burza
2. Milena Cygan
3. Justyna Filipek
4. Katarzyna Janczyk
5. Anna Kos
6. Karolina Krzemień
7. Magdalena Lewkiewicz
8. Marzena Patyk
9. Anna Richert
10.Patrycja Nalepa

- Młodziczki III zespół prowadzony przez Krzysztofa Zubika w składzie:
1. Agnieszka Cywicka
2. Klaudia Dąbek
3. Anna Fryc
4. Magdalena Gaj
5. Aleksandra Kałużna
6. Agnieszka Kamińska
7. Kamila Kłeczek
8. Karolina Kurzymska
9. Magdalena Siembab
10.Paulina Stroińska
11. Katarzyna Zubik
12.Marzena Feliksiak

Z ważniejszych wydarzeń w życiu sekcji należy odnotować:
- organizaca Półfinału Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Junorek 20-21 czerwiec 2006
- awans do półfinałów MP w siatkówce plażowej pary Zofia Buła - Joanna Klocek (trener Krzysztof Zubik)
- juniorki starsze niestety spadły z III Ligi
- organizaca meczu międzypaństwowego juniorów POLSKA - EGIPT
- brązowy medal w Mistrzostwach Małopolski w mini-siatkówce w kategorii "4" (Magda Siembab, Ola Kałużna, Karolina Kurzymska, Kasia Zubik)

Sezon 2006/2007



Jak co roku sezon rozpoczęto obozem sportowym.
Na obóz wyjechało 70 młodych adeptek siatkówki które na plażach Kołobrzegu odpoczywały i podnosiły swoje umiejętności pod okiem trenerów: Krzysztofa Zubika, Jolanty Zubik , Grażyny Malczewskiej, Bożeny Piekarczyk i Tomasza Brzózki.
Do rozgrywek ligowych zgłoszone zostały następujące drużyny:

- Juniorki wystepujące w IV lidze , podopieczne Tomasza Brzózki w składzie:

1. Marta Harańczyk
2. Katarzyna Mendela
3. Ewa Dobrzańska
4. Magdalena Pudełko
5. Honorata Kalec
6. Katarzyna Wielgosz
7. Karolina Wielgosz
8. Katarzyna Habczyk
9. Monika Norys
10.Justyna Gut
11.Monika Gniewek
12.Anna Kulig


- Kadetki, zespół prowadzony przez Grażynę Malczewską w składzie:

1. Martyna Baca
2. Angelika Bąchorek
3. Anna Englert
4. Sylwia Kadłuczka
5. Małgorzata Kozikowska
6. Anna Nowak
7. Anna Ciuła
8. Magdalena Wardak
9. Natalia Ferdek
10.Anna Czekaj
11.Katarzyna Matusik
12.Sylwia Andrysiak



- Młodziczki I zespół prowadzony przez Krzysztofa Zubika w składzie:

1. Agnieszka Cywicka
2. Klaudia Dąbek
3. Anna Fryc
4. Magdalena Gaj
5. Aleksandra Kałużna
6. Agnieszka Kamińska
7. Kamila Kłeczek
8. Karolina Kurzymska
9. Magdalena Siembab
10.Paulina Stroińska
11. Katarzyna Zubik
12.Aleksandra Pietrzyk
13.Natalia Pietrzyk
14.Patryca Ząbek
15.Paulina Szklarczyk

- Młodziczki II zespół prowadzony przez Jadwigę Widlarz w składzie:


1. Kinga Norys
2. Milena Cygan
3. Justyna Filipek
4. Katarzyna Janczyk
5. Anna Kos
6. Karolina Krzemień
7. Magdalena Lewkiewicz
8. Marzena Patyk
9. Anna Richert
10.Patrycja Nalepa
11. Viola Książek
12.Kaja Skoczylas



Z ważniejszych wydarzeń w życiu sekcji należy odnotować:
- brązowy medal w Mistrzostwach Małopolski Młodziczek drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Zubika


Sezon 2007/2008



Jak co roku sezon rozpoczęto obozem sportowym.
Na obóz wyjechała setka młodych adeptek siatkówki które już tradycyjnie na plażach Kołobrzegu odpoczywały i podnosiły swoje umiejętności pod okiem trenerów:
Krzysztofa Zubika, Jolanty Zubik , Grażyny Malczewskiej, Bożeny Piekarczyk i Tomasza Brzózki.
Do rozgrywek ligowych zgłoszone zostały następujące drużyny:

- Juniorki wystepujące w IV lidze , podopieczne Tomasza Brzózki w składzie:


1. Marta Harańczyk
2. Katarzyna Mendela
3. Ewa Dobrzańska
4. Magdalena Pudełko
5. Honorata Kalec
6. Katarzyna Wielgosz
7. Karolina Wielgosz
8. Katarzyna Habczyk
9. Monika Norys
10.Justyna Gut
11.Monika Gniewek
12.Katarzyna Zubik
13.Joanna Jagła
14.Patrycja Ząbek

- Kadetki, zespół prowadzony przez Grażynę Malczewską w składzie:

1. Agnieszka Cywicka
2. Angelika Bąchorek
3. Kamila Kłeczek
4. Sylwia Kadłuczka
5. Małgorzata Kozikowska
6. Anna Nowak
7. Anna Ciuła
8. Magdalena Wardak
9. Aleksandra Pietrzyk
10.Natalia Pietrzyk
11.Katarzyna Matusik
12.Paulina Szklarczyk
13.Sylwia Andrysiak



- Młodziczki I zespół prowadzony przez Krzysztofa Zubika w składzie:


1. Aleksandra Kałużna
2. Karolina Kurzymska
3. Paulina Stroińska
4. Alina Michna
5. Justyna Wierzgacz
6. Izabela Kozik
7. Magdalena Kozik
8. Izabela Mencel
9. Barbara Sroka
10. Anna Sroka
11. Katarzyna Zubik
12.Patryca Ząbek

- Młodziczki II zespół prowadzony przez Jadwigę Widlarz w składzie:


1. Dagmara Dobrowolska
2. Ewelina Jarczyk
3. Justyna Filipek
4. Magdalena Rąpała
5. Anna Kos
6. Ola Ptak
7. Karolina Waligóra
8. Katarzyna Wojtal
9. Magda Norys
10.Natalia Michalik
11. Viola Książek
12.Malina Cieciak
13.Gabriela Chrostowska
14.Karolina Dec
15.Anna Kędzior
16.Dominika Kukulska
17.Marcelina Łapuszek

Z ważniejszych wydarzeń w życiu sekcji należy odnotować:
- awans do III ligi zespołu juniorek prowadzonego przez trenera Tomasza Brzózkę
- 5 miejsce w Mistrzostwach Małopolski Młodziczek, drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Zubika
- Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetek pary Kasia Zubik - Ola Kałużna, prowadzonych przez trenera Krzysztofa Zubika
- Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Juniorek pary Patrycja Ząbek - Paulina Stroińska, prowadzonych przez trenera Krzysztofa Zubika
- Finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodziczek par: Kasia Zubik - Ola Kałużna oraz Patrycja Ząbek - Paulina Stroińska,prowadzonych przez trenera Krzysztofa Zubika
- Wzorcowa organizacja I w historii Chrzanowa i I w historii Małopolski Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet w dniach 30.05 - 1.06.2008 (zwyciężyła para Michoń - Wołoszyn).
- Brazowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet zawodniczki naszego klubu Iwony Urbańczyk w parze z Olą Filip(Wisła Kraków).

Sezon 2008/2009



Sezon rozpoczęto obozem sportowym w Kołobrzegu. Naszą baza od kilku lat jest Zespół Szkół Morskich. W tym roku młode adeptki siatkówki trenowały pod okiem:
Krzysztofa Zubika, Jolanty Zubik , Mateusza Zubika, Grażyny Malczewskiej, Bożeny Piekarczyk i Tomasza Brzózki.
Do rozgrywek ligowych oprócz drużyn kobiecych została także zgłoszona drużyna męska do rozgrywek IV Ligi Małopolskiej. Ostateczna reprezentacja naszego klubu w rozgrywkach Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej przedstawiała się następująco:

- Juniorki wystepujące w III lidze , podopieczne Tomasza Brzózki w składzie:


1. Marta Harańczyk
2. Katarzyna Mendela
3. Ewa Dobrzańska
4. Magdalena Pudełko
5. Honorata Kalec
6. Katarzyna Wielgosz
7. Karolina Wielgosz
8. Katarzyna Habczyk
9. Monika Norys
10.Justyna Gut
11.Monika Gniewek
12.Katarzyna Zubik
13.Joanna Jagła
14.Patrycja Ząbek

- Kadetki I zespół prowadzony przez Grażynę Malczewską w składzie:

1. Agnieszka Cywicka
2. Angelika Bąchorek
3. Kamila Kłeczek
4. Sylwia Kadłuczka
5. Małgorzata Kozikowska
6. Anna Nowak
7. Anna Ciuła
8. Magdalena Wardak
9. Aleksandra Pietrzyk
10.Natalia Pietrzyk
11.Katarzyna Matusik
12.Paulina Szklarczyk
13.Sylwia Andrysiak

- Kadetki II zespół prowadzony przez Jadwigę Widlarz w składzie:


1. Dagmara Dobrowolska
2. Ewelina Jarczyk
3. Justyna Filipek
4. Magdalena Rąpała
5. Anna Kos
6. Ola Ptak
7. Karolina Waligóra
8. Katarzyna Wojtal
9. Magda Norys
10.Natalia Michalik
11. Viola Książek
12.Malina Cieciak
13.Gabriela Chrostowska
14.Karolina Dec
15.Anna Kędzior
16.Dominika Kukulska
17.Marcelina Łapuszek



- Kadetki III zespół prowadzony przez Krzysztofa Zubika w składzie:


1. Aleksandra Kałużna
2. Karolina Kurzymska
3. Paulina Stroińska
4. Alina Michna
5. Justyna Wierzgacz
6. Izabela Kozik
7. Magdalena Kozik
8. Izabela Mencel
9. Barbara Sroka
10. Anna Sroka
11. Katarzyna Zubik
12.Patryca Ząbek


- Młodziczki zespół prowadzony przez Krzysztofa Zubika w składzie:


1. Alina Michna
2. Justynka Wierzgacz
3. Ola Szczurek
4. Dominika Lempart
5. Angelika Augustyniak
6. Basia Sroka
7. Iza Mencel
8. Sonia Gromadzik
9. Ania Kuca
10. Iza Kozik



Z ważniejszych wydarzeń w życiu sekcji należy odnotować:

- 9 miejsce w rozgrywkach III ligi zespołu juniorek prowadzonego przez trenera Tomasza Brzózkę
- Awans do III ligi drużyny chłopców prowadzonej przez Jarosława Oprządka.
- 5 miejsce w Mistrzostwach Małopolski Młodziczek, drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Zubika
- Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetek pary Kasia Zubik - Basia Sroka i pary Ola Kałużna - Paulina Stroińska, prowadzonych przez trenerów Iwonę Urbańczyk i Krzysztofa Zubika
- Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Juniorek pary Basia Sroka - Ania Ciuła i pary Natalia Pietrzyk - Agnieszka Cywicka . Trenerzy: Iwona Urbańczyk, Grażyna Malczewska, Krzysztof Zubik
- Finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodziczek pary: Basia Sroka - Iza Mencel. Trenerzy Iwona Urbańczyk, Krzysztofa Zubika
- Wzorcowa organizacja II Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet w dniach 5-6-7 czerwca 2009 (zwyciężyła czeska para Nakladalova-Hermannowa).
- Wzorcowa organizacja Mistrzostw Polski Kadetów w ramach XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Małopolska 2009 w dniach 17-18-19 lipieca 2009 (zwyciężyła para Łosiak - Kantor).


Sezon 2009/2010



Sezon rozpoczęto obozem sportowym w Kołobrzegu. Naszą baza od kilku lat jest Zespół Szkół Morskich. W tym roku młode adeptki siatkówki trenowały pod okiem:
Krzysztofa Zubika, Jolanty Zubik , Mateusza Zubika, Grażyny Malczewskiej, Bożeny Piekarczyk, Jadwigi Widlarz, Moniki Gacek i Tomasza Brzózki.
Do rozgrywek ligowych oprócz drużyn kobiecych zostały także zgłoszone drużyny męskie: do rozgrywek III Ligi Małopolskiej ora drużyna kadetów. Ostateczna reprezentacja naszego klubu w rozgrywkach Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej przedstawiała się następująco:


Jniorki, zespół prowadzony przez Grażynę Malczewską brał udział w rozgrywkach III Ligi


Skład :
1. Justyna Gut
2. Monika Norys
3. Andżelika Bąchorek
4. Katarzyna Zubik
5. Ola Kałużna
6. Agnieszka Cywicka
7. Agnieszka Kamińska
8. Ola Pietrzyk
9. Natalia Pietrzyk
10. Paulina Szklarczyk
11. Anna Sroka
12. Angelika Augustyniak
13. Anna Ciuła
14. Anna Richert
15. Magda Fudała



Kadetki, zespół prowadzony przez Krzysztofa Zubika, występował w składzie:



1. Ola Kałużna
2. Kasia Zubik
3. Paulina Stroińska
4. Magda Kozik
5. Iza Kozik
6. Alina Michna
7. Justynka Wierzgacz
8. Iza Mencel
9. Ola Bromboszcz
10.Ola Ptak
11.Ola Szczurek
12.Dominika Lempart






I Zespół młodziczek prowadzony przez Jadwigę Widlarz występował w składzie:


1. Karolina Bańkowska
2. Małgosia Biśtol
3. Klaudia Bochenek
4. Nikola Burza
5. Weronika Całus
6. Marta Ciuła
7. Klaudia Majka
8. Madzia Pawela
9. Paulina Pieczka
10. Daria Prusak
11. Karolina Stój
12. Joanna Szalonek
13. Agnieszka Szwed
14. Andżelika Szyjka
15. Jowita Śniadek
16. Klaudia Śniadek



II Zespół młodziczek prowadzony przez Krzysztofa Zubika występował w składzie:


1. Alina Michna
2. Justynka Wierzgacz
3. Ola Szczurek
4. Dominika Lempart
5. Ola Bromboszcz
6. Wiktoria Merda
7. Roksana Kot
8. Michelle Owsiak
9. Paula Owsiak
10. Marcelina Pędziwiatr






Szkółka Siatkarska I, grupa prowadzona przez Jolantę Zubik w składzie:


1. Kasprzyk Gabriela
2. Klara Apriasz
3. Julia Walatek
4. Karolina Jarczyk
5. Paulina Żuczkowska
6. Julia Bucka
7. Agnieszka Paw
8. Wiktoria Stępniak
9. Kasia Orkiszewska
10. Aleksandra Jarczyk
11. Madzia Wierzgacz
12. Niemiec Oliwia
13. Komarow Małgorzata
14. Komala Weronika




Szkółka Siatkarska II, prowadzona przez Bożenę Piekarczyk w składzie:



1. Drabik Joanna
2. Mirocha Anna
3. Śnieżek Marta
4. Kołacz Dominika
5. Adamczyk Andżelika
6. Dulowska Katarzyna
7. Spyra Natalia
8. Pogoda Magdalena
9. Kidawska Katarzyna
10. Nowak Karolina
11. Ojrzyńska Justyna
12. Miszuta Kinga
13. Szulc Aleksandra
14. Potoczek Jagoda
15. Chrząścik Justyna
16. Machała Gabriela
17. Madeja Patrycja




Szkółka Siatkarska prowadzona przez Tomasza Brzózkę w składzie:





















Szkółka Siatkarska IV prowadzona przez Monikę Gacek w składzie:



1. Baca Karolina
2. Szumniak Ewelina
3. Gurbiel Gabriela
4. Głowicka Marta
5. Bartosik Aleksandra
6. Barcik Dominika
7. Szumniak Olga
8. Głąb Gabriela
9. Kwiatkowska Julia








W sezonie 2009/10 nasze drużyny osiągnęły następujące rezultaty:

III Liga Kobiet 2009/10
Kadetki 2009/10
Młodziczki 2009/10





Sezon 2010/2011




Juniorki / III Liga

Ola Kałużna
Agnieszka Kamińska
Ola Pietrzyk
Natalia Pietrzyk
Paulina Szklarczyk
Anna Sroka
Anna Ciuła
Paulina Stroińska
Magda Kozik
Iza Kozik
Justynka Wierzgacz
Iza Mencel
Ola Ptak
Ola Szczurek
Dominika Lempart
Ola Bromboszcz

Trener : Krzysztof Zubik


Młodziczki UMKS PMOS I Libiąż


Burza Nikola
Ciuła Marta
Śniadek Klaudia
Całus Weronika
Barcik Dominika
Rudnicka Kamila
Bartosik Aleksandra
Gurbiel Gabriela
Baca Karolina
Sadkiewicz Konstancja
Szwed Agnieszka
Szalonek Joanna
Kępa Anna
Boroń Karolina
Głowicka Marta
Dobrowolska Natalia
Jolanta Szopa
Karolina Bańkowska
Dzierga Monika

Trener : Jadwiga Widlarz










Młodziczki UMKS - PMOS II Chrzanów

Klara Apriasz
Karolina Jarczyk
Paulina Żuczkowska
Julia Bucka
Kasia Orkwiszewska
Aleksandra Jarczyk
Madzia Wierzgacz
Nowak Karolina
Śnieżek Marta
Kołacz Dominika
Aleksandra Staniów
Justyna Ojrzyńska
Zuzanna Wójcik
Wiktoria Stepniak
ALeksandra Szulc
Roksana Kot
Marcelina Pędziwiatr

Trener : Jolanta Zubik









Szkółka Siatkarska UMKS-PMOS Chrzanów II


Amam Karina
Cygan Martyna
Cudak Patrycja
Dęsoł Martyna
Hojowska Karolina
Juszczyk Małgorzata
Kosowska Katarzyna
Kujawiak Patrycja
Morawiec Anna
Olszowska Aleksandra
Otowska Joanna
Pytel Zuzanna
Radym Nikolina
Socha Sylwia
Styś Katarzyna
Szkaradek Krystyna

Trener : Tomasz Brzózka








Szkółka Siatkarska UMKS-PMOS Chrzanów III


Gut Natalia
Palkaj Weronika
Paw Agnieszka
Boczkowska Julia
Bigaj Magdalena
Pstrucha Natalia
Pstrucha Julia
Gryglicka Justyna
Kasprzyk Oliwia
Kasprzyk Gabriela
Kurek Natalia
Wróblewska Emilia
Pierzynka Klaudia
Zając Aleksandra
Gałaś Agnieszka
Szczurek Nikola
Dyba Weronika
.
Trener : Bożena Piekarczyk






Szkółka Siatkarska UMKS-PMOS Chrzanów IV






Trener : Grażyna Malczewska









Szkółka Siatkarska UMKS-PMOS IV Libiąż


Całus Magdalena
Głąb Gabriela
Głogowska Jagoda
Jaworska Agnieszka
Jocz Natalia
Kwiatkowska Julia
Musiał Justyna
Nędza Anna
Pieczka Patrycja
Piórkowska Sandra
Prusaczek Weronika
Ptasińska Natalia
Radosz Natalia
Rostecka Paulina
Syrokosz Dalia
Szumniak Olga
Świątek Aleksandra
Zając Nina

Trener : Monika Gacek






Sezon 2011/2012



Juniorki UMKS PMOS Chrzanów

Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Zubika występowała w składzie:


Wyniki III Liga
Małopolska Liga Juniorek
Galeria - 2011/12

1. Kasia Zubik
2. Ola Kałużna
3. Magda Kozik
4. Iza Kozik
5. Angelika Augustyniak 6. Justynka Wierzgacz
7. Wiktoria Merda
8. Iza Mencel
9. Ola Szczurek
10. Dominika Lempart
11. Ola Bromboszcz
12. Ola Pietrzyk







Kadetki UMKS PMOS Libiąż

Drużyna prowadzona przez Jadwigę Widlarz występowała w składzie:

Wyniki
1. Bańkowska Karolina
2. Baca Karolina
3. Barcik Dominika
4. Boroń Karolina
5. Biśta Małgorzata
6. Burza Nikola
7. Całus Weronika
8. Ciuła Marta
9. Kępa Anna
10. Rudnicka Kamila
11. Głowicka Marta
12. Szalonek Joanna
13. Szwed Agnieszka
14. Pędziwiatr Marcelina
15. Śniadek Klaudia







Młodziczki UMKS - PMOS I Chrzanów

Drużyna prowadzona przez Jolantę Zubik występowała w składzie:



1. Klara Apriasz
2. Karolina Jarczyk
3. Julia Bucka
4. Kasia Orkwiszewska
5. Aleksandra Jarczyk
6. Nowak Karolina
7. Śnieżek Marta
8. Kołacz Dominika
9. Aleksandra Staniów
10. Justyna Ojrzyńska
11. Zuzanna Wójcik
12. Wiktoria Stepniak 13. Katarzyna Kura
14. Ewelina Szumniak







Młodziczki UMKS-PMOS Chrzanów II

Drużyna prowadzona przez Tomasza Brzózkę występowała w składzie:


1. Amam Karina
2. Cygan Martyna
3. Cudak Patrycja
4. Dęsoł Martyna
5. Hojowska Karolina
6. Juszczyk Małgorzata
7. Kosowska Katarzyna
8. Kujawiak Patrycja
9. Morawiec Anna
10. Olszowska Aleksandra
11. Otowska Joanna
12. Olga Szumniak
13. Radym Nikolina
14. Socha Sylwia
15. Styś Katarzyna








Szkółka Siatkarska UMKS-PMOS Chrzanów




Skład :
Klaudia Bogusz; Natalia Brańka; Katarzyna Caban; Julia Dęsoł; Aleksandra Dubiel; Weronika Hapek; Kamila Hejmej; Julia Jeleń;Julia Jońca; Aleksandra Kowal; Katarzyna Kucharska; Wiktoria Leszko; Marcelina Luranc; Olga Mierniczek; Zuzanna Palka; Agnieszka Sermak; Anna Sroka; Wiktoria Starzycka; Nikola Tataruch; Maja Wiśniowska; Magdalena Wolan.
Trener : Grażyna Malczewska








Szkółka Siatkarska UMKS-PMOS Libiąż


Skład : Całus Magdalena, Głąb Gabriela, Głogowska Jagoda, Jaworska Agnieszka, Jocz Natalia, Kwiatkowska Julia, Musiał Justyna, Nędza Anna, Pieczka Patrycja, Piórkowska Sandra, Prusaczek Weronika, Ptasińska Natalia, Radosz Natalia, Rostecka Paulina, Syrokosz Dalia, Szumniak Olga, Świątek Aleksandra, Zając Nina

Trener: Katarzyna Poznańska






Szkółka Siatkarska UMKS-PMOS Chrzanów II


Trener: Jolanta Zubik
















Sezon 2012/2013




III liga


Wyniki III Liga


Skład : Kasia Zubik, Ola Kałużna, Iza Kozik, Justynka Wierzgacz, Wiktoria Merda, Iza Mencel, Ola Szczurek, Dominika Lempart, Marzena Zając, Patrycja Kujawiak, Karolina Jarczyk, Aleksandra Jarczyk, Katarzyna Kura.

Trener : Krzysztof Zubik







Kadetki SPS Libiąż


Wyniki

Skład : Barcik Dominika, Głowicka Marta, Szalonek Joanna, Szwed Agnieszka, Ptasińska Martyna, Baca Karolina, Boroń Karolina, Śniadek Klaudia, Jamróz Klaudia, Kępa Anna, Siudy Justyna, Rudnicka Kamila Burza Nikola, Ciuła Marta, Palka Justyna, Kołacz Dominika, Śnieżek Marta
Trener : Jadwiga Widlarz







Kadetki Chrzanów



Skład : Aleksandra Szczurek, Dominika Lempart, Aleksandra Bromboszcz, Klara Apriasz, Karolina Jarczyk, Julia Bucka, Kasia Orkwiszewska, Aleksandra Jarczyk, Nowak Karolina, Aleksandra Staniów, Zuzanna Wójcik, Wiktoria Stepniak, Katarzyna Kura, Justyna Gryglicka.

Trener : Krzysztof Zubik







Młodziczki Chrzanów



Skład :Amam Karina, Cygan Martyna, Cudak Patrycja, Dęsoł Martyna, Hojowska Karolina, Juszczyk Małgorzata, Kosowska Katarzyna, Kujawiak Patrycja, Morawiec Anna, Olszowska Aleksandra, Otowska Joanna, Olga Szumniak, Radym Nikolina, Socha Sylwia, Styś Katarzyna,

Trener: Tomasz Brzózka






Szkółka Siatkarska Chrzanów




Skład :
Bogusz Klaudia, Burliga Patrycja, Dęsoł Julia, Dubiel Aleksandra, Hapek Weronika, Hejmej Kamila, Jeleń Julia, Jońca Julia, Kęska Julia, Kowal Aleksandra, Kucharska Katarzyna, Leszko Wiktoria, Luranc Marcelina, Macuda Weronika, Mierniczek Olga, Sermak Agnieszka, Sroka Anna, Starzycka Wiktoria, Szopa Karolina, Tataruch Nikola, Wiśniowska Maja, Wolan Magdalena, Palka Karolina.
Trener : Grażyna Malczewska





Szkółka Siatkarska SPS Libiąż I


Głąb Gabriela, Śreniawska Wiktoria, Frosik Paulina, Świątek Aleksandra, Syrokosz Dalia, Krajnik Weronika, Paterak Weronika, Dunaj Anna, Jaworska Agnieszka, Główczak Natalia, Kura Agata, Jewak Zuzanna, Świątek Daria, Frosik Wiktoria, Furtak Zuzanna, Węgorek Wiktoria, Grabowska Julia, Nalepa Martyna, Radosz Natalia, Majcherek Angelika, Janczarek Martyna, Bąk Joanna, Ptasińska Natalia, Tokarz Oliwia
Trener: Monika Gacek










Szkółka Siatkarska SPS Libiąż II


Skład : Frosik Wiktoria, Gut Agnieszka, Kostrzewa Alicja, Radoń Martyna, Smalcerz Łucja, Kieres Kamila, Karwetta Julia, Bigaj Natalia, Bigaj Julia, Księżarczyk Natalia, Czarnik Aleksandra , Chwastarz Wiktoria, Kałuża Zuzanna, Iwanek Kornelia, Pactwa Marianna, Rostecka Katarzyna, Siudy Natalia, Kiełbasa Emilia, Podsada Karolina, Siuda Patrycja, Deja Marcelina, Matylda Świtalska, Maria Kałuża,
Trener: Katarzyna Poznańska







Szkółka Siatkarska Chrzanów II


Skład: Estera Sośniecka, Anna Piegza, Julia Poznańska, Sara Sołtysik, Zuzanna Kulig, Anastazja Dębska, Emilia Nowak, Kornelia Boczkowska, Marta Michna, Agata Podstawa, Julia Kasprzyk, Julia Jasic, Aleksandra Turza, Anna Gryglicka, Małgorzata Kucharska, Wiktoria Mitka, Janik Paulina.
Trener: Jolanta Zubik











Sezon 2013/2014


Kadetki


Skład: Amam Karina, Cygan Martyna, Cudak Patrycja, Dęsoł Martyna, Hojowska Karolina, Juszczyk Małgorzata, Kosowska Katarzyna, Kujawiak Patrycja, Morawiec Anna, Olszowska Aleksandra, Otowska Joanna, Olga Szumniak, Radym Nikolina, Socha Sylwia, Styś Katarzyna, Klara Apriasz, Karolina Jarczyk, Julia Bucka, Aleksandra Jarczyk

Trener: Tomasz Brzózka









Młodziczki


Skład:
Bogusz Klaudia, Burliga Patrycja, Dęsoł Julia, Dubiel Aleksandra, Hapek Weronika, Hejmej Kamila, Jeleń Julia, Jońca Julia, Kęska Julia, Kowal Aleksandra, Kucharska Katarzyna, Leszko Wiktoria, Luranc Marcelina, Macuda Weronika, Mierniczek Olga, Sermak Agnieszka, Sroka Anna, Starzycka Wiktoria, Szopa Karolina, Tataruch Nikola, Wiśniowska Maja, Wolan Magdalena, Palka Karolina.
Trener : Grażyna Malczewska










Szkółka Siatkarska Chrzanów I


Skład: Estera Sośniecka, Anna Piegza, Julia Poznańska, Sara Sołtysik, Zuzanna Kulig, Anastazja Dębska, Emilia Nowak, Marta Michna, Agata Podstawa, Julia Kasprzyk, Julia Jasic, Aleksandra Turza, Małgorzata Kucharska, Wiktoria Mitka, Fidyt Anna, Lis Dominika, Spyra Martyna, Pilch Weronika, Skowrońska Zofia, Wawer Natalia, Kaszuba Elżbieta, Julia Dudek, Gołąb Małgorzata, Wcisło Maja, Elżbieta Łoboziak.
Trener: Krzysztof Zubik










Szkółka Siatkarska Chrzanów II


Bandyra Weronika, Bogusz Aleksandra, Bolisęga Amelia, Chrzan Hanna, Czechowicz Magdalena, Gawin Martyna, Grabowy Dominika, Jaks Natalia, Kafara Emilia, Kaiser Martyna, Kania Zuzanna, Kosecka Ewelina, Krzemień Julia, Kucharska Weronika, Leszczyńska Oliwia, Litwa Wiktoria, Łabuzek Oliwia, Młodawska Julia, Różycka Aleksandra, Satora Julia, Siemek Klaudia, Szach Oliwia, Szarek Kornelia Szwancyber Dominika, Szyba Anna, Szyjka Emilia, Ściążko Nikola, Tadeusz Oliwia, Urbańska Wiktoria
Trener: Jolanta Zubik










Szkółka Siatkarska SPS Libiąż I



Skład : Frosik Wiktoria, Gut Agnieszka, Kostrzewa Alicja, Radoń Martyna, Smalcerz Łucja, Kieres Kamila, Karwetta Julia, Bigaj Natalia, Bigaj Julia, Księżarczyk Natalia, Czarnik Aleksandra , Chwastarz Wiktoria, Kałuża Zuzanna, Iwanek Kornelia, Pactwa Marianna, Rostecka Katarzyna, Siudy Natalia, Kiełbasa Emilia, Podsada Karolina, Siuda Patrycja, Deja Marcelina, Matylda Świtalska, Maria Kałuża,
Trener: Katarzyna Poznańska










Szkółka Siatkarska SPS Libiąż II



Bizoń Patrycja, Czarnik Aleksandra, Deja Marcelina, Drozdalska Amelia, Góra Marcelina, Gręźlikowska Malwina, Hebda Adriana, Hudaszek Wiktoria, Kondracka Zuzanna, Kraus Oliwia, Kuryło Oliwia, Mleczek Julia, Paterek Klaudia, Pawela Wiktoria, Siudy Natalia, Smalcerz Kornelia, Stanisławska Marta, Syska Antonina, Świtalska Matylda, Toporkiewicz Wiktoria, Wątroba Maria, Włodarz Aleksandra
Trener:Jadwiga Widlarz











Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie
ul.Wyszyńskiego 19
32-500 Chrzanów

tel/fax: 32 623 85 46
e-mail: moschrzanow@wp.pl