BIP
BIP
Deklaracja dostępności BIP
Złoto w Pucharze Świata

Mateusz Drobiński i Wiktor Starczyński występujący w barwach Reprezentanci Polski wywalczyli złoto w Pucharze Świata w grupie wiekowej 11 -12 lat...
W dniach 18-19 czerwca podczas Aere Trampoline World Cup Age Group we włoskiej Bresci Mateusz Drobiński w parze z Wiktorem Starczyńskim zdobyli złoty medal w skokach synchronicznych na trampolinie, wyprzedzając kolegów z Włoch i Danii. Bardzo dobry start zanotowali również w skokach indywidualnych, gdzie Mateusz zdobył 3 miejsce, a Wiktor zajął 4 miejsce. Lepszymi tym razem okazali się zawodnicy z Włoch i Bułgarii. Jest to ogromny sukces Reprezentacji Polski Juniorów, a także naszego Ośrodka. GRATULACJE !!!