BIP
BIP
Deklaracja dostępności BIP
OOM 2016 Olsztyn

W dniach 25-26 czerwca 2016 w Olsztynie odbywała się XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych Warmia - Mazury 2016. Na Olimpiadzie w konkurencji skoki na trampolinie bardzo dobrze spisali się zawodnicy naszego Ośrodka. Podopieczni Marka Starczyńskiego zdobyli najwyższe miejsca na podium.
Tytuł Mistrza Polski wywalczył Mateusz Drobiński natomiast Wicemistrzem Polski został Wiktor Starczyński . Do zawodów finałowych zakwalifikowało się po 20 dziewcząt i 20 chłopców wyłonionych w eliminacjach regionalnych. W zawodach startowali również inni zawodnicy UMKS - PMOS Chrzanów:
? Zuzanna Cebula zajęła 12 miejsce, Jakub Błazenek 9 miejsce, 13 miejsce Amelia Uchto, 14 miejsce Julia Uchto.