Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Kadetki 2016/2017


WYNIKI ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO MAŁOPOLSKI KADETEK w SEZONIE 2016/2017

23.10.2016
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY w Andrychowie:

13.11.2016
I TURNIEJ LIGOWY (III liga) w Chrzanowie
PMOS Chrzanów - Muszyna 1:2
PMOS Chrzanów - Kęczanin 0:3

27.11.2016
II TURNIEJ LIGOWY (IV liga) w Tarnowie
PMOS Chrzanów - Jedynka Tarnów II 3:0
PMOS Chrzanów - Salos Kraków 2:1

04.12.2016
III TURNIEJ LIGOWY (III liga) w Myślenicach
PMOS Chrzanów - Dalin Myślenice II 3:0
PMOS Chrzanów - Kęczanin Kęty 2:1

18.12.2016
IV TURNIEJ LIGOWY(III liga) w Krakowie
PMOS Chrzanów : Setbol Oświęcim 2:1
Proxima Kraków : Chrzanów 3:0

08.01.2017
V TURNIEJ LIGOWY (III liga) w Chrzanowie
PMOS Chrzanów - Setbol Oświęcim B 2:1
PMOS Chrzanów - TS Wisła Kraków 2:1

22.01.2017
VI TURNIEJ LIGOWY (II liga) w Tarnowie
PMOS Chrzanów - Sandecja Nowy Sącz 1:2
PMOS Chrzanów - Jedynka Tarnów 0:3

29.01.2017
VII TURNIEJ LIGOWY (III liga) w Wieliczce
PMOS Chrzanów - MKS-MOS Wieliczka
PMOS Chrzanów - Dalin Myślenice

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KADETEK w sezonie 2016/2017

1. MUSZYNA PROXIMA Kraków
2. MKS Andrychów
3. MUKS POPRAD Stary Sącz
4. STS SANDECJA Nowy Sącz
5. UKS JEDYNKA Tarnów
6. MKS MOS Wieliczka
7. POPRAD Stary Sącz A
8. SETBOL Oświęcim B
9. MUSZYNA PROXIMA Kraków C
10. SETBOL Oświęcim A
11. TS WISŁA Kraków
12. EKSTRIM Gorlice
13. PMOS Chrzanów
14. DALIN Myślenice
15. BRONOWIANKA Kraków
16. UMKS KĘCZANIN Kęty
17. UKS 2010 Liszki
18. WOLA Wola Batorska
19. SALOS RP Kraków
20. OMEGA Rzuchowa
21. ROZWÓJ Szerzyny
22. LIDER Tuchów
23. JEDYNKA Tarnów B
24. ALPS Wadowice
25. PRĄDNICZANKA Kraków
26. JOCKER Oświęcim
27. PODKARPACIE Bobowa
28. POPRAD Stary Sącz B
29. Stowarzyszenie z Przyszłością Gromnik
30. MKS Ryglice