Poprzez sport poznajemy świat
Liga Trzech Narodów w piłce ręcznej dzieci
Turniej o Puchar Dyrektora SP 2 Andrychów

Turniej Grand Prix w Minisiatkówce o Puchar Dyrektora SP 2 w Andrychowie

W dniu 18 stycznia odbył sie finałowy turniej Grand Prix w Minisiatkówce o Puchar Dyrektora SP 2 w Andrychowie. Zwycięstwo w całym Grand Prix odniosły dziewczęta z rocznika 2007, II zespół zajął IV miejsce, końcowa klasyfikacja cyklu Grand Prix przedstawiała sie następująco:

1.UMKS PMOS SP1 Chrzanów I (Martyna Gacek, Wiktoria Prygiel, Viktoria Gudmundsdottir , Celina Dudek)
2. Setbol Oświęcim I
3. Kęczanin Kęty I
4. UMKS PMOS SP1 Chrzanów (M. Grudzień, Zofia Baca, Emilia Seniuk, Magda Macuda, Kinga Piwowarska)
12. Setbol Oświęcim I

W dniu 14 grudnia dziewczęta z rocznika 2007 uczestniczyły w III Turnieju Grand Prix w Minisiatkówce w kategorii "4", osiągając następujące wyniki:
Końcowa tabela:
1. UMKS PMOS SP1 Chrzanów I (Martyna Gacek, Wiktoria Prygiel, Viktoria Gudmundsdottir , Celina Dudek)
3. Prądniczanka Kraków
4. Kęczanin Kęty I
5. UMKS PMOS SP1 Chrzanów (Maja Grudzień, Zofia Baca, Emilia Seniuk, Magda Macuda, Kinga Piwowarska)
6. Kęczanin Kęty II
7. MkS Andrychów Sp 2 I
9. MKS Andrychów Sp 2 II
10. MKS Andrychów Sp 4
11. MKS Andrychów Sp 4 II
12. MKS Andrychów Sp4 III

W dniu 23 listopada w Andrychowie odbył się II Turniej Grand Prix o Puchar Dyrektora SP nr 2 w Andrychowie. W turnieju udział brała drużyna rocznika 2007 . Podopieczne Tomasza Brzózki zajęły I i IV miejsce w turnieju
Końcowa tabela zawodów:
1. UMKS PMOS Chrzanów I (Martyna Gacek, Wiktoria Prygiel, Viktoria Gudmundsdottir , Celina Dudek)
4. UMKS PMOS Chrzanów II (K. Chubenko, Z. Baca, A. Majcherczyk, M. Macuda, K. Piwowarska)
5. Kęczanin Kęty II
6. MKS Andrychów I
7. MKS Andrychów Sp 2
9. Setbol Oświęcim III
11. MKS Andrychów III
12. MKS Andrychów III

W dniu 26 października , drużyna naszych mini-siatkarek (r’2007) , uczestniczyła w I Turnieju Grand Prix o Puchar Dyrektora SP nr 2 w Andrychowie. Dziewczęta prowadzone przez trenera Tomasza Brzózkę wystąpiły w składzie: Martyna Gacek, Wiktoria Prygiel, Viktoria Gudmundsdottir , Celina Dudek zajął miejsce I , natomiast drużyna w składzie Emilia Seniuk, Zofia Baca, Anna Majcherczyk, Maja Grudzień, Kinga Piwowarska zajęła miejsce VII.