Granty
Poprzez sport poznajemy świat
Liga Trzech Narodów w piłce ręcznej dzieci
Trzebież 22-24.06.2007

Odbywający się w dniach od 22 do 24 czerwca w Trzebieży Turniej Grand Prix Police Cup 2007 był okazją dla miłośników siatkówki plażowej kobiet do obejrzenia w akcji najlepszych polskich par w tej bardzo widowiskowej dyscyplinie sportu. Wysoka pula nagród oraz malowniczo położone boiska przyciągnęły do Trzebieży najlepsze aktualnie i najbardziej utytułowane zawodniczki. Klasą dla siebie była para Anna Białobrzeska i Dorota Wojtczak, aktualne Mistrzynie Polski, które zwyciężyły w Turnieju wygrywając wszystkie swoje pojedynki. W finale para Białobrzeska/Wojtczak pokonały Agnieszkę Wołoszyn grającą w parze z Magdaleną Michoń-Szczytowicz 2:0 (w setach 21:17 i 21:19). Trzecie miejsce zajęła para Agnieszka Kucypera i Justyna Lademann. Ozdobą Turnieju była obecność dwukrotnej Mistrzyni Europy, reprezentantki Polski, rozgrywającej Izabeli Bełcik. Turniej obserwował także trener reprezentacji Polski Janusz Bułkowski.
Nasze dziewczyny Iwona Urbańczyk i Edyta Małusecka po wygraniu turnieju kwalifikacynego i zakwalifikowaniu sie do "16" turnieju głównego "na dzień dobry" trafiły na ubiegłoroczne mistrzynie Polski Dorotę Wojtczak i Annę Białobrzeską, pomimo przegranej 2:0 łatwo skóry nie sprzedały zmuszając późniejsze zwyciężczynie turnieju chyba do nawiększego wysiłku w tych zawodach.Ostatecznie zawodniczki UMKS-MOS Chrzanów w swoim debiucie w cyklu zawodów Grand Prix Polski zajęły 10 miejsce. Już za tydzień następny turniej z cyklu Grand Prix w Kołobrzegu, trzymamy kciuki za nasze dziewczyny aby było jeszcze lepiej niż w Trzebieży.