Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Piłka ręczna

Juniorzy





Wyniki


Skład: Dudek Łukasz, Gucik Jakub, Solarski Paweł, Baranowski Mateusz, Figura Bartosz, Gajewski Jakub, Hardzina Bartosz, Kosowski Tomasz, Pasierb Maksymilian, Zając Maciej .
Trener : Michał Gacek

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej MOKSiR w Chrzanowie





Juniorzy młodsi




skład: Biegun Kacper, Ciapała Kacper, Dachowski Szymon, Franczak Paweł, Fudali Przemysław, Głos Kamil, Głuszczenko Adrian, Grzybek Mateusz, Hardzina Marcin, Kotwinowski Iwo, Jugowiec Dominik, Latko Kacper, Likus Mateusz, Łysak Wiktor, Marszycki Kacper, Masłowski Robert, Michalski Artur, Rejman Gniewomir, Siewniak Mateusz, Skoczylas Bartosz, Słowiński Szymon, Urbański Marcin, Witkowski Marcin, Wójcik Filip.
Trener: Leszek Wójcik

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej MOKSiR w Chrzanowie






Młodzicy I



Skład: Garnek Patryk, Kucia Jan, Nowak Kacper, Igor Nowak, Feluś Oskar, Mazur Filip,Głos Jakub, Igieliński Michał, Kaczmarczyk Oliwier, Oczkowski Jan, Niemczyk Adam, Sikora Sebastian, Pękacki Michał, Talowski Damian, Paryło Hubert.
Trenerzy: Grzegorz Solarski

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej MOKSiR w Chrzanowie

Młodzicy II





Skład: Błaszczyk Dawid, Czyżak Bartłomiej, Duda Maciej, Gorlewicz Hubert, Grudzień Roch, Kadłuczka Mateusz, Kamiński Tomasz, Kawka Nikodem, Klimczak Jędrzej, Malinowski Leon, Mędrzyk Dominik, Oleśkiewicz Jakub, Pasek Filip, Pasek Kacper, Talik Mikołaj, Zgudziak Bartosz. Trener Paweł Rokita

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej ZSTU w Trzebini



Chłopcy I (r' 2006 i młodsi) - Chrzanów



Trener Dawid Skoczylas

Zajęcia odbywają się w hali sportowej MOKSiR w Chrzanowie

Skład:
Bębene Paweł, Cygan Vincent, Jugowiec Kacper, Majchrowski Sebastian, Mendela marek, Nadzieja Wit, Nowak Wiktor, Olej Michał, Rymko Dominik, Skiba Jakub, Skoczylas Dawid, Sroka Tymoteusz, Urbańczyk Krzysztof, Warzecha wiktor, Wesołowski Oliwier, Wnęk Antoni, Woźnica Antoni.



Chłopcy II (r' 2007 i młodsi) - Chrzanów




Trener Elżbieta Hardzina

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej MOKSiR w Chrzanowie



Chłopcy III (r' 2008 i młodsi)



Trener Leszek Wójcik

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej MOKSiR w Chrzanowie


DZIEWCZĘTA



Trener Michał Gacek

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej PMOS ul. Wyszyńskiego 19 w Chrzanowie