Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna chłopców
Siatkówka dziewcząt
Piłka ręczna dziewcząt
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna chłopców
Siatkówka dziewcząt
Piłka ręczna dziewcząt
Minisiatkówka
Akrobatyka
Inne
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Licealiada - Pływanie 2018/2019


W dniu 8.02.2018r. na krytej pływalni w Chrzanowie odbyły się XVII Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu. Zawody jak co roku organizuje Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego szkół ponadpodstawowych.

Wyniki tegorocznej rywalizacji przedstawiają się następująco:

Styl grzbietowy dziewcząt (50m)
1. Dominika Kiszka (I LO Chrzanów) - 32,65
2. Aleksandra Łęczyńska (I LO Chrzanów) - 35,11
3. Joanna Lasoń (ILO Chrzanów) - 42,20
4. Patrycja Mazur (II LO Chrzanów) - 45,92
5. Aleksandra Furmanik (II LO Chrzanów) - 47,20
6. Daria Buzdygan (LO Trzebinia) - 50,76

Styl klasyczny dziewcząt (50m):
1. Julia Szumniak (I LO Chrzanów) - 43,86
2. Weronika Kulawik (I LO Chrzanów) - 52,91
3. Daria Kotela (I LO Chrzanów) - 53,70

Styl dowolny dziewcząt (50m):
1. Sara Owsianowska (II LO Chrzanów) - 31,00
2. Karolina Woźniak (I LO Chrzanów) - 31,16
3. Karolina Lichota (I LO Chrzanów) - 32,71
4. Gabriela Celej (II LO Chrzanów) - 36,54
5. Karolina Szydłowska (LO Trzebinia) - 41,16
6. Karina Skrzypkowska (LO Trzebinia) - 45,83
7. Wiktoria Kosowska (ZSE-Ch Trzebinia) - 50,10

Styl motylkowy dziewcząt (50m):
1. Sara Owsianowska (II LO Chrzanów) - 36,36
2. Aleksandra Furmanik (II LO chrzanów) - 41,00
3. Daria Fudała (I LO Chrzanów) - 49,27


Styl grzbietowy chłopców (50m)
1. Filip Ziarnik (PCE Chrzanów) - 33.63
2. Tymoteusz czarnik (ZSTU Trzebinia) - 3,85340
3.
- Filip Szatkowski (I LO Chrzanów) - 45,17
- Kamil Łukasiński (ZSTU Trzebinia) - 45,17
5. Borys Kołodziejski (PCE Chrzanów) - 49,64

Styl klasyczny chłopców (50m):
1. Jan Marchewka (I LO chrzanów) - 37,95
2. Filip Sikora (PCE Chrzanów) - 39,60
3. Dominik Łomzik (PCE Chrzanów) - 45,60

Styl dowolny chłopców (50m):
1. Damian Gąsior ( I LO Chrzanów) - 27,30
2. Patryk Szulikowski (ZST-U Trzebinia) - 29,29
3. Mateusz Jedynak (ZS Libiąż) - 29,80
4. Kuba Kochański (II LO Chrzanów) - 33,05
5.Szymon Korpała (I LO Chrzanów) - 33,91
6. Mateusz Chyrc (LO Trzebinia) - 34,65
7. Jakub Doległo (II LO Chrzanów) - 36,37
8. Dawid Jabłoński (ZSE-Ch Trzebinina) - 37,20
9. Karol Wyligała (ZSE-Ch Trzebinia) - 37,80
10. Kacper Zieliński (PCE Chrzanów) - 40,53
11. Przemysław Glistak (PCE Chrzanów) - 40,65

Styl motylkowy chłopców (50m):
1. Szymin Korbała ( I LO chrzanów) - 39,00
2. Patryk Szulikowski (ZST-U Trzebinia - 47,04

Sztafety:

Sztafety Dziewcząt (4x50m):

1. I LO Chrzanów - 2.12,62
2. II LO Chrzanów - 2.34,20
3. ZSE-Ch Trzebinia - 3.12,10
4. ZS Libiąż - 3.29,53

Sztafety Chłopców (4x50m):

1. ZSE-Ch Trzebinia - 2.06,80
2. I LO Chrzanów - 2.17,84
3. II LO Chrzanów - 2.20,70
4. PCE Chrzanów - 2.22,45
5. ZS Libiąż - 2.37,61
6. ZSTU Trzebinia - 2.52,70