Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Schmelz turnier 2013 - wyniki

W dniach 29.08 do 1.09.2013 piłkarze ręczni naszego Ośrodka uczestniczyli w Międzynarodowym Festiwalu Piłki Ręcznej w Wiedniu. Startowaliśmy we wszystkich kategoriach wiekowych a wyniki osiągnięte przez naszych młodych sportowców przedstawiają się następująco:

Juniorzy starsi – rocznik 1995 i młodsi:

PMOS Chrzanów – RK Matulji 2001 (Chorwacja) 21:15
PMOS Chrzanów - WAT Atzgersdorf (Austria) 21:11
PMOS Chrzanów - WAT Funfhaus GRG 15 Schmelz (Austria) 22:9
PMOS Chrzanów - Union West Wien (Austria) 29:21
Finał:
PMOS Chrzanów – RK Matulji 2001 (Chorwacja) 20:21

Końcowa tabela turnieju:
1. RK Matulji 2001 (Chorwacja)
2. PMOS Chrzanów
3. WAT Funfhaus GRG 15 Schmelz (Austria)
4. WAT Atzgersdorf (Austria)
5. Union West Wien (Austria)


Juniorzy młodsi –rocznik 1997 i młodsi:

PMOS Chrzanów - Voslauer HC (Austria) 11:10
PMOS Chrzanów - W.A.T. Florisdorf (Austria) 20:11
PMOS Chrzanów - Union West Wien (Austria) 6:0
Półfinał:
PMOS Chrzanów – SKP Bratislava (Słowacja) 18:16 (dogrywka)
Finał:
PMOS Chrzanów - WAT Funfhaus GRG 15 Schmelz (Austria) 17:21

Tabela końcowa turnieju:
1. WAT Funfhaus GRG 15 Schmelz (Austria)
2. PMOS Chrzanów
3. Voslauer HC (Austria)
4. SKP Bratislava (Słowacja)
5. WAT Atzgersdorf (Austria)
6. Handball Wolfe Wien (Austria)
7. UHC Gansersdorf (Austria)
8. W.A.T. Florisdorf (Austria)
9. Union West Wien (Austria)


Młodzicy – rocznik 1999 i młodsi:

SG WAT Funfhaus (Austria) - PMOS Chrzanów 8:26
Voslauer HC (Austria) - PMOS Chrzanów 14:26
PMOS Chrzanów – RK Gorazde (Bośnia i Hercegowina) 8:14
Ćwierćfinał:
PMOS Chrzanów – HC Fivers WAT Margereten (Austria) 15:22
O miejsca 5-8:
PMOS Chrzanów – SG WAT Funfhaus (Austria) 20:18
PMOS Chrzanów – RK Gorazde (Bośnia i Hercegowina) 20:18

Tabela końcowa turnieju :
1. HC Fivers WAT Margereten (Austria)
2. HiB Libenau Graz (Austria)
3. WAT Atzgersdorf (Austria)
4. KRKA (Słowenia)
5. PMOS Chrzanów
6. RK Gorazde (Bośnia i Hercegowina)
7. SG WAT Funfhaus (Austria)
8. Union St.Polten(Austria)
9. Union West Wien I (Austria)
10. Union West Wien II (Austria)
11. Voslauer HC (Austria)
12. W.A.T. Florisdorf (Austria)
13. HC Tatran Stupawa(Słowacja)
14. HC Utena (Litwa)
15. Handball Club Subotica (Serbia)
16. HC Ferlach (Austria)
17. UHC Tulln (Austria)
18. RK Gorazde II (Bośnia i Hercegowina)
19. SG WAT Funfhaus II (Austria)


Dzieci – rocznik 2001 i młodsi:

PMOS Chrzanów I – Arany Szentgotthard(Węgry) 21:2
PMOS Chrzanów I – Union St.Polten(Austria) 16:4
PMOS Chrzanów I – WAT Atzgersdorf II (Austria) 13:7
PMOS Chrzanów I – Handball Wolfe Wien (Austria) 25:2
PMOS Chrzanów II – UHLZ Perchtoldsdorf (Austria) 10:12
PMOS Chrzanów II - WAT Atzgersdorf I (Austria) 5:13
PMOS Chrzanów II - UHC Ganserndorf (Austria) 5:17
PMOS Chrzanów II – KRKA (Słowenia) 4:18
Ćwierćfinał:
PMOS Chrzanów I – HC Fivers WAT Margereten 11:14
O miejsca 5-8:
PMOS Chrzanów I – WAT Atzgersdorf I (Austria) 11:8
PMOS Chrzanów I - UHC Tulln (Austria) 20:14
O miejsca 17-19:
PMOS Chrzanów II - Handball Wolfe Wien (Austria)16:5
PMOS Chrzanów II - KRKA (Słowenia) 3:7

Tabela końcowa turnieju :
1. Voslauer HC (Austria)
2 . HC Fivers WAT Margeriten (Austria)
3. KRKA (Słowenia)
4. Tatabanya Kodali (Węgry)
5. PMOS Chrzanow I
6. UHC Tulln (Austria)
7. WAT Atzgersdorf I (Austria)
8. Arany Szentgotthard(Węgry)
9. UHC Ganserndorf (Austria)
10. Union West Wien (Austria)
11. SG WAT Funfhaus (Austria)
12. WAT Atzgersdorf I (Austria)
13. UHLZ Perchtoldsdorf (Austria)
14. Handball Club Subotica (Serbia)
15. Union St.Polten(Austria)
16. WAT Florisdorf
17. KRKA II (Słowenia)
18. PMOS Chrzanow II
19. Handball Wolfe Wien (Austria)