Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Licealiada - pływanie 2016/2017


W dniu 19.01.2017r. na krytej pływalni w Chrzanowie odbyły się XV Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. Zawody jak co roku organizuje Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego szkół ponadgimnazjalnych.

Wyniki tegorocznej rywalizacji przedstawiają się następująco:

Styl grzbietowy dziewcząt (50m)
1. Zuzanna Koźbiał (II LO Chrzanów) - 36.20
2. Aleksandra Łęczyńska (I LO Chrzanów) - 37.17
3. Olga Wdówka (PSLO Trzebinia) - 47.59
4. Martyna Dęsoł (I LO Chrzanów) - 52.44
5. Paulina Penkala (ZSECH) - 56.69
6. Wiktoria Kosowska(PSLO) - 1.05,59

Styl klasyczny dziewcząt (50m):
1. Natalia Chlupka (I LO Chrzanów) - 45.64
2. Aleksandra Palka (I LO Chrzanów) - 1.09,00

Styl dowolny dziewcząt (50m):
1. Gabriela Celej (II LO Chrzanów) - 37.76
2. Oliwia Urbanik (I LO Chrzanów) - 38.35
3. Aleksandra Staniów (ZSE-CH Trzebinia) - 39.99
4. Justyna Mika (ZSE-CH Trzebinia) - 47.93
5. Renata Domanus (ZS Libiąż) - 54.03

Styl motylkowy dziewcząt (50m):
1. Olga Wdówka (PSLO Trzebinia) - 49.76


Styl grzbietowy chłopców (50m)
1. Jan Gwóźdź (KSW Libiąż) - 32.90
2. Maciej Chodacki (II LO Chrzanów) - 36.18
3. Kamil Dzikowski (II LO Chrzanów) - 37.01
4. Aleksander Potocki (I LO Chrzanów) - 40.17
5. Dominik Łomzik (PCE Chrzanów) - 44.93

Styl klasyczny chłopców (50m):
1. Robert Brożyna (ZS Libiąż) - 38.28
2. Mateusz Gój (KSW Libiąż) - 38.94
3. Oskar Wojtaszewski (I LO Chrzanów) - 39.07
4. Filip Sikora (ZS Libiąż) - 39.35
5. Dominik Fiodor (ZSE-CH) - 40.59
6. Mateusz Paczyński (I LO Chrzanów) - 41.48
7. Maciej Latak (II LO Chrzanów) - 41.76
8. Dominik Kowalczyk (PCE Chrzanów) - 42.36

Styl dowolny chłopców (50m):
1. Bartosz Kulak ( I LO chrzanów) - 28.00
2. Karol Kulawik (PSLO Trzebinia) - 29,56
3. Bolek Krzysztof (I LO chrzanów) - 32.42
4. Patryk Szulikowski (ZST-U Trzebinia) - 36.15
5. Jakub Doległo (II LO Chrzanów ) - 36.92
6. Hubert Kiepura (KSW Libiąż) - 37.22
7. Dawid Szkarłat (PSLO Trzebinia) - 44,75
8. Mateusz Mrocha (PCE Chrzanów) - 51.57

Styl motylkowy chłopców (50m):
1. Dzierwa Jerzy (I LO Chrzanów) - 33.82
2. Jan Gwóźdź (KSW Libiąż) - 33.98
3. Kacper Głogowski (KSW Libiąż) - 40.47

Sztafety:

Sztafety Dziewcząt (4x50m):

1. I LO Chrzanów - 2.40,92
2. II LO Chrzanów - 3.05,58
3. PSLO Trzebinia - 3.14,28
4. ZS Libiąż - 3.58,18

Sztafety Chłopców (4x50m):

1. I LO Chrzanów - 2.01,37
2. II LO Chrzanów - 2.19,72
3. KSW Libiąż - 2.24,44
4. ZS Libiąż - 2.37,50
5. PSLO Trzebinia - 2.44,85
6. ZST-U Trzebinia - 2.48,35
7. PCE Chrzanów - 2.49,58