2024
2023
Lista startowa / Wyniki


Wyniki
III Turnieju Piłki Ręcznej Dzieci w ramach "Ligi Trzech Narodów"
Chrzanów 16.04.2023



HCB Karviná : UMKS - PMOS Chrzanów - 24:18
KH Kopřivnice : Powiat Chrzanowski - 28:21
M©K Povażska Bystrica : HCB Karviná - 22:25
Powiat Chrzanowski : SMF ®ilina - 8:24
UMKS - PMOS Chrzanów : M©K Povażska Bystrica - 20:19
KH Kopřivnice : SMF ®ilina - 25:33
HCB Karviná : Powiat Chrzanowski - 19:9
M©K Povażska Bystrica : KH Kopřivnice -
SMF ®ilina : UMKS - PMOS Chrzanów - 28:23
M©K Povażska Bystrica : Powiat Chrzanowski - 26:21
KH Kopřivnice : UMKS - PMOS Chrzanów - 25:13
HCB Karviná : SMF ®ilina - 21:9

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. HCB Karviná - 8p.
2. SMF ®ilina - 6p.
3. M©K Povażska Bystrica - 4p.
4. KH Kopřivnice -4p.
5. UMKS - PMOS Chrzanów - 2p.
6. Powiat Chrzanowski 0p.

• mvp: Hanus Matej (Koprivnice)
• najlepszy bramkarz: Matusek Jiżi (Karvina)
• najlepszy strzelec: Faris Elmusrati (Żilina)
• najlepszy obrońca: Holly Filip (Povażska Bystrica)
• wyróżnienie specjalne: Michaela Kalużowa (KH Kopřivnice)

Najlepsi w swoich zespołach:

• Walaszek David (HCB Karviná)
• Faris Elmusrati (SMF ®ilina)
• Jakubec Tobias (M©K Povażska Bystrica)
• Franti¶ek Jurena (KH Kopřivnice)
• Ksawery Ziółkowski (UMKS - PMOS Chrzanów)
• Maciej Głuszczenko (Powiat Chrzanowski)



Wyniki
II Turnieju Piłki Ręcznej Dzieci w ramach "Ligi Trzech Narodów"
Karvina 5.03.2023

UMKS-PMOS Chrzanów : M¦K Pov. Bystrica - 20:18
HCB Karvina : Powiat Chrzanowski - 22:12
KH Koprivnice : UMKS-PMOS Chrzanów - 22:15
SMF Żilina : Powiat Chrzanowski - 23:17
SMF Żilina : UMKS-PMOS Chrzanów - 19:13
Powiat Chrzanowski : KH Koprivnice - 14:20
UMKS-PMOS Chrzanów : HCB Karvina - 11:20
M¦K Pov. Bystrica : Powiat Chrzanowski - 20:20

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. HCB Karvina
2. SMF Żilina
3. KH Koprivnice
4. M¦K Pov. Bystrica
5. UMKS-PMOS Chrzanów
6. Powiat Chrzanowski



Wyniki
I Turnieju Piłki Ręcznej Dzieci w ramach "Ligi Trzech Narodów"
Żilina 12.02.2023

M¦K Pov. Bystrica : KH Koprivnice - 11: 23
SMF Żilina : HCB Karvina - 15:10
UMKS-PMOS Chrzanów : M¦K Pov. Bystrica - 18:22
HCB Karvina : Powiat Chrzanowski - 19:11
KH Koprivnice : UMKS-PMOS Chrzanów - 22:17
SMF Żilina : Powiat Chrzanowski - 25:15
M¦K Pov. Bystrica : HCB Karvina - 15:20
SMF Żilina : UMKS-PMOS Chrzanów - 22:14
Powiat Chrzanowski : KH Koprivnice - 12:19
UMKS-PMOS Chrzanów : HCB Karvina - 13:18
KH Koprivnice : SMF Żilina - 14:16
M¦K Pov. Bystrica : Powiat Chrzanowski - 20:19

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. SMF Żilina 8p (78:53)
2. KH Koprivnice 6p (78:56)
3. HCB Karvina 6p (67:54)
4. M¦K Pov. Bystrica 4p (68:80)
5. UMKS-PMOS Chrzanów 0p (62:84)
6. Powiat Chrzanowski 0p (57:83)



Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.13 | Powered by jportal2