2024
2023
Lista startowa / Wyniki - 2024

W tegorocznej edycji Ligi Trzech Narodów w Piłce Ręcznej nasz Ośrodek reprezentują zespoły dzieci i młodzików.

Dzieci

Pierwszy turniej odbył się w Povażskiej Bystricy, w rywalizacji uczestniczyło 6 zespołów , grano systemem "każdy z każdym" a wyniki naszego zespołu przedstawiają się następująco:

• I Turniej Dzieci - Povażska Bystrica 4.02.2024

UMKS Chrzanów : KH Kopřivnice - 18:14
UMKS Chrzanów : Považská Bystrica - 21:13
UMKS Chrzanów : SMF Żilina - 15:15
UMKS Chrzanów : SKH Polanka - 22:18

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. UMKS-PMOS Chrzanów
2. SMF Żilina
3. SKH Polanka
4. Ruda Śląska
5. Považská Bystrica
6. KH Kopřivnice


• II Turniej Dzieci - Chrzanów 17.03.2024

SKH Polanka : Grunwald Ruda Śląska - 20:27
UMKS Chrzanów : KH Kopřivnice - 20:21
HK Żilina : SKH Polanka - 24:18
KH Kopřivnice : Grunwald Ruda Śląska - 25:25
UMKS Chrzanów : Považská Bystrica - 23:18
KH Kopřivnice : HK Żilina - 17:23
Grunwald Ruda Śląska : Považská Bystrica - 25:22
UMKS Chrzanów : SKH Polanka - 25:16
HK Żilina : Grunwald Ruda Śląska - 27:28
Považská Bystrica : KH Kopřivnice - 20:19
UMKS Chrzanów : HK Żilina - 22:22
SKH Polanka : Považská Bystrica - 21:18

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Ruda Śląska
2. UMKS-PMOS Chrzanów
3. HK Żilina
4. KH Kopřivnice
5. SKH Polanka
6. Považská Bystrica

MVP turnieju: Maurycy Żydzik (Chrzanów)
Król strzelców turnieju: Jakub Florek (Grunwald)
Najlepszy bramkarz turnieju: Simon Kristel (Żilina)

Siódemka turnieju:
- bramkarz - Jakub Knesel (KH Kopřivnice)
- lewe skrzydło - Aleks Vrabec (HK Żilina)
- prawe skrzydło - Nikodem Brylewski (Grunwald Ruda Śląska)
- lewe rozegranie - Matyjas Kraskovic (SKH Polanka)
- prawe rozegranie - Frantisek Sulaba (Považská Bystrica)
- środek rozegrania - Igor Gacek (UMKS Chrzanów)
- kołowy - Jakub Morka (Grunwald Ruda Śląska)



Młodzicy

Pierwszy turniej odbył się w Chrzanowie, w rywalizacji uczestniczyło 5 zespołów , grano systemem "każdy z każdym" a wyniki rywalizacji przedstawiały się następująco:

• I Turniej Młodzików - Chrzanów 14.01.2024

UMKS Chrzanów : KH Kopřivnice - 21:31
SKP Frýdek Místek : Považská Bystrica - 26:26
MháK Martin : KH Kopřivnice - 22:24
SKP Frýdek Místek : UMKS Chrzanów - 22:19
KH Kopřivnice : Považská Bystrica - 18:25
MháK Martin : SKP Frýdek Místek - 30:29
Považská Bystrica : UMKS Chrzanów - 28:16
Považská Bystrica : MháK Martin - 33:22
KH Kopřivnice : SKP Frýdek Místek - 23:26
UMKS Chrzanów : MháK Martin - 24:30

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Považská Bystrica
2. SKP Frýdek Místek
3. KH Kopřivnice
4. MháK Martin
5. UMKS-PMOS Chrzanów

MVP turnieju - Adam Znistal (Frýdek Místek)
Najlepszy bramkarz - Joncil Knesl (Kopřivnice)
Najlepszy strzelec - Adam Fojtik (Frýdek Místek)


• II Turniej Młodzików - Kopřivnice 4.02.2024

UMKS Chrzanów : KH Kopřivnice - 15:22
SKP Frýdek Místek : UMKS Chrzanów - 25:22
Považská Bystrica : UMKS Chrzanów - 25:15
UMKS Chrzanów : MháK Martin - 18:28

• III Turniej Młodzików - Považská Bystrica 25.02.2024

UMKS Chrzanów : KH Kopřivnice - 17:31
SKP Frýdek Místek : UMKS Chrzanów - 25:10
Považská Bystrica : UMKS Chrzanów - 25:18
UMKS Chrzanów : MháK Martin - 18:18




Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.509 | Powered by jportal2